Żarówki LED Philips gwarancją energooszczędności

W dobie XXI wieku, oświetlenie ledowe wiedzie prym w gospodarstwach domowych jak i również w użytku komercyjnym, lokalach gastronomicznych, bazach noclegowych oraz wielu innych miejscach. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługują żarówki LED Philips, które są niezwykle wydajne i efektywne w działaniu. W ramach informacji warto wiedzieć, że nowoczesne oświetlenie może działać bez zarzutu nawet przez okres 22 lat. Dla porównania, tradycyjne żarówki trzeba wymieniać dużo częściej, zazwyczaj co kilka lat.

Energooszczędne oświetlenie do domu i pracy

Żarówki LED Philips są niezwykle energooszczędne, dzięki czemu po wymianie wszystkich żarówek w domu, po bardzo szybkim czasie można zauważyć obniżenie rachunków za prąd. Profesjonalne oświetlenie LED od znanego i cenionego producenta zużywa około 90 procent mniej energii w porównaniu do standardowego typu oświetlenia. Nie do przecenienia jest również fakt, że produkty te są zdrowsze dla oczu, nie nadwyrężają ich pracy i nie męczą wzroku.

Czym wyróżniają się żarówki Philips Eye Comfort?

Żarówki LED Philips spełniają rygorystyczne kryteria dotyczące znaku towarowego EyeComfort. W praktyce oznacza to, że gwarantują maksymalną wygodę oraz komfort widzenia. Ich cechą charakterystyczną jest ochrona oczu na bardzo wysokim poziomie. Są one produkowane w zgodzie z obecnymi potrzebami konsumentów, spełniają one potrzeby osób, dla których liczy się jakość, zdrowie. Wysokiej jakości produkty są laboratoryjnie testowane, dzięki czemu można mieć pewność, że chronią one oczy przed migotaniem, efektem stroboskopowym oraz olśnieniem.

Popularne rodzaje żarówek w nowoczesnych systemach oświetleniowych

Warto dodać, że każda żarówka LED Philips zapewnia przyjemne i przede wszystkim równomierne natężenie światła. Może być ona zatem umieszczana w każdym pomieszczeniu, zarówno w domu, mieszkaniu jak i biurze czy też miejscu pracy. Profesjonalne żarówki można ściemniać i wybierać spośród różnego rodzaju modeli. W zależności od potrzeb można zdecydować się na inną moc oświetleniową. Zarówno ciepłe jak i zimne białe światła cieszą się dużą popularnością, gdyż tworzą one nastrój, wpływają pozytywnie na odbiór danego wnętrza. Żarówki są kompatybilne z najnowszymi kinkietami, plafonami bądź lampami. Na szczególną uwagę zasługuje także żarówka LED Philips dekoracyjna, która posiada unikalny kształt i często montowana jest w loftowych żyrandolach.

Back to top button